تصویر لودر

درباره ما

درباره ما 

شرکت ماوی کارنو به عنوان یک شرکت فعال در زمینه داروهای دام وطیور با هدف ارائه محصولات و راه حل های جدید در زمینه دارو، افزودنی ها و خوراک دام و طیور در سال1394توسط تعدادی از دامپزشکان متخصص در این صنعت تاسیس گردید.

این شرکت با هدف ارائه محصولات و راه حل های جدید در زمینه ثبت، تولید و واردات دارو، افزودنی ها و خوراک دام و طیور شروع به فعالیت نمود.

این شرکت با ارائه داروهای موثر و با کیفیت به بازار مصرف در راستای کاهش آمار تلفات دام و طیور و در نتیجه رونق این صنعت گامی موثر بردارد.

امروزه صنایع مربوط به دام و طیور با دارا بودن جایگاه ویژه در بین صنایع تولیدی ایران سعی دارد با کاهش هزینه ها و توسعه عوامل مدیریتی باعث افزایش سودآوری تولید شود.

در ماوی کارنو، ما متعهد به ترویج محصولات نوآورانه و خدمات حرفه ای برای جلب اعتماد شما هستیم.ما با معرفی محصولات (وارداتی و تولیدی) با کیفیت بالا، خدمات و راه حل های پیشرفته ای را به مشتریان خود ارائه می دهیم.

در ماوی کارنو ما از حیوانات مراقبت می کنیم، ما معتقدیم که حیوانات سالم تر منجر به جامعه سالم و دنیای سالم تر می شود.

ما به طور مستقیم نیازهای اساسی مشتریان خود را درک می کنیم و از محصولات نوآورانه، راه حل های طبیعی و خدمات زندگی برای بهبود عملکرد و سلامت حیوانات استفاده می کنیم.

ماموریت

ماموریت ما ساده و ممکن است: ما چالش ها را درک می کنیم، اهمیت می دهیم و توانایی های خود را برای ارائه راه حل های نوآورانه به حداکثر می رسانیم.

درباره شرکت ماوی کارنو